W mieście Działdowo, publiczna instytucja kulturalna jaką jest Miejska Biblioteka, wyznaczyła dzień na interaktywne spotkanie z lokalną kolekcjonerką Dorotą Sztubą. Jest to część ich misji, aby wprowadzić swoich gości w magiczną atmosferę zbliżających się świąt.

Zaproszony gość, pani Dorota Sztuba, będzie miała okazję zaprezentować swoją unikalną kolekcję bombek choinkowych. Ta informacja pochodzi od jednego z pracowników biblioteki, Piotra Kozikowskiego. Spotkanie nie tylko służy jako platforma dla takiego rodzaju prezentacji, ale także jako czas na odpoczynek i relaks pośród przedświątecznego tłoku.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieć również przyjemność posłuchania kolęd, które zostaną wykonane na skrzypcach przez uzdolnioną uczennicę działdowskiej szkoły muzycznej. Ponadto, poezję odczyta lokalna pisarka Sylwia Kaczmarczyk, członek Działdowskiej Kuźni Słowa.

Planowane spotkanie ma miejsce w nadchodzący wtorek, a dokładnie odbędzie się w mediatece biblioteki. Jeżeli chodzi o godzinę rozpoczęcia, jest to zaplanowane na godz. 18:00. Wszystkich zainteresowanych cieszy fakt, że wstęp na to wyjątkowe wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.