Funkcjonariusze Policji z Komisariatu w Lidzbarku zostali zaangażowani w pracę nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce na drodze powiatowej łączącej Nick i Dłutowo, w gminie Lidzbark. Incydent miał miejsce pomiędzy pojazdem osobowym a ciągnikiem rolniczym. W wyniku tego niefortunnego wydarzenia, kobieta prowadząca samochód osobowy została przewieziona do szpitala ze względu na różnego rodzaju obrażenia.

Zgodnie z pierwszymi ustaleniami, kobieta prowadziła samochód marki Nissan Almera i podczas próby ominięcia ciągnika rolniczego marki Massey Ferguson, straciła kontrolę nad pojazdem. Zjechała na środek jezdni i zderzyła się z lewym kołem rozrzutnika przyczepionego do ciągnika. Zarówno mieszkaniec gminy Lidzbark, który był za kierownicą ciągnika, jak i 20-letnia kobieta kierująca Nissanem byli trzeźwi w momencie zdarzenia.

Poszkodowaną kobietę przewieziono karetką pogotowia do najbliższego szpitala, gdzie poddano ją dalszym badaniom. Incydent jest nadal badany przez policjantów z Lidzbarka, którzy starają się dokładnie określić szczegółowe okoliczności zdarzenia.