Działdowo żyje w całkiem dobrych warunkach z policją. Duża liczba skutecznych interwencji łączy się z zaufaniem, jakie lokalni mieszkańcy odczuwają względem funkcjonariuszy. Życie w dobrych relacjach ze służbami porządkowymi jest bardzo ważne, bo dzięki temu można czuć się bezpiecznie we własnym miejscem. Zawsze dobrze jest mieć świadomość, że nasze bezpieczeństwo jest w dobrych rękach.

Coroczna uroczysta odprawa

Co roku ma miejsce specjalna uroczysta odprawa. Uczestniczą w niej nie tylko wysoko postawieni funkcjonariusze, ale także przedstawiciele samorządu i innych służb. To bardzo ważne wydarzenie dla lokalnej policji, więc nie może zabraknąć najważniejszych osób.

Podczas tej odprawa ma miejsce oficjalne podsumowanie działań policji w roku ubiegłym. Wydarzenie miało miejsce w sali konferencyjnej w budynku Starostwa Powiatowego Policji w Działdowie.

Funkcjonariusze podsumowali swoje wyniki, jakie osiągnęli w roku 2022 roku. Uczestniczył w tym między innymi insp. Adam Borowski, Komendant Powiatowy Policji w Działdowie. Pojawili się też kierownicy wydziału kryminalnego.