W związku z incydentem drogowym, który miał miejsce na odcinku drogi między miejscowościami Mały Łęck i Wielki Łęck, służby policyjne pracują nad ustaleniem wszystkich faktów i okoliczności zdarzenia. Znajomość tych szczegółów jest niezbędna do pełnej analizy sytuacji, w której 25-letnia kobieta straciła kontrolę nad swoim pojazdem, uderzyła w przydrożne drzewo i następnie przewróciła się na dach. Zarówno kierowca, jak i dwóch pasażerów, zostali przewiezieni do szpitala. Policja kontynuuje śledztwo dotyczące tego zdarzenia.

Wydarzenie miało miejsce w sobotę, 23 września 2023 roku, około godziny 9:20 rano na trasie między Małym a Wielkim Łęckiem. Wszystko rozegrało się bardzo szybko i niespodziewanie, skutkując groźnym zdarzeniem drogowym.

Policjanci obecni na miejscu zdarzenia początkowo ustalili, że 25-letnia kobieta prowadząca Renault Laguna na łuku drogi z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn straciła kontrolę nad swoim pojazdem. W wyniku tego uderzyła w drzewo rosnące przydrożnie, a potem jej samochód przewrócił się na dach. Kierująca oraz dwóch pasażerów zostali przetransportowani do szpitala w Działdowie. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była trzeźwa podczas zdarzenia.

Policja prowadzi dalsze działania mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia na drodze.