Działdowskie talenty

Już dziś, 27 października 2022 r., w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbędzie się spotkanie autorskie z pisarką Klaudią Zacharską. Dla miłośników literatury z Działdowa będzie to wyjątkowa możliwość poznania autorki wielu poczytnych książek, która urodziła się właśnie w tym mieście.

Klaudia Zacharska niedawno wydała kolejną powieść. Jej tytuł to „Sepia”. Jest to doskonała okazja do tego, żeby porozmawiać osobiście z pisarką, zarówno na temat samej wydawniczej nowości, jak i jej twórczości, sposobu pisania, inspiracji i warsztatu pisarskiego, który zyskuje sobie coraz większe grono miłośników.

Wielu z nich mieszka właśnie w jej rodzinnym mieście. Jeśli się do nich zaliczasz albo lubisz poznawać nowych autorów i ich dzieła – warto, żebyś dzisiejszy wieczór spędził właśnie w działdowskiej bibliotece, wśród osób, dla których książka jest nadal najlepszym sposobem na relaks, którego nie zastąpią żadne nowoczesne zdobycze techniki.

Jesienne wieczory z książką w ręku to wciąż jeden z najbardziej ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu – dla starszych i młodszych.

Nie tylko „Sepia”

Najnowsza książka Klaudii Zacharskiej jest kolejną pozycją w jej dorobku, który staje się coraz bardziej pokaźny. Dziś o godz. 18.00 rozpocznie się wieczór z pisarką, podczas którego z pewnością uchyli również rąbka tajemnicy na temat dalszych twórczych planów, co jest ważne dla tych czytelników ceniących sobie jej styl.

A jest on szczególny – pisarka specjalizuje się w beletrystyce, w której główną rolę odgrywają wątki obyczajowe, połączone z elementami thrillera, a nawet horroru. Na uwagę zasługuje również umiejętnie stosowany sarkazm.

Klaudia Zacharska obecnie mieszka w Belgii, studiowała w Warszawie. Pasjonuje się literaturą, jest miłośniczką „Władcy Pierścieni”. Często gości w swoim rodzinnym mieście. Jej ostatni wieczór autorski w Działdowie odbył się rok temu.