Turniej Piłki Siatkowej

Przed nami kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości – Narodowe Święto Niepodległości świętujemy na różne sposoby. Oprócz oficjalnych uroczystości, w całej Polsce odbywają się liczne imprezy, dzięki którym każdy może w preferowany przez siebie sposób uczcić szczęśliwą datę 11.11. 1918 roku.

Koncerty, wystawy, prezentacje grup rekonstrukcyjnych, biegi niepodległości i inne imprezy sportowe – takie atrakcje czekają nas w związku z obchodami Święta Niepodległości.

W Działdowie również odbędzie się kilka interesujących imprez. Jedną z nich jest zorganizowany przez MOSiR – Turniej Piłki Siatkowej. Każdy mecz siatkarski to gwarancja świetnych emocji sportowych, dlatego warto będzie spędzić dzień 20 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1, gdzie rozegrany zostanie turniej. Początek zmagań o godzinie 10:00.

W turnieju udział weźmie sześć zespołów. Zainteresowane drużyny proszone są o zgłaszanie się w terminie do 18 listopada br. Należy jednak pamiętać, że zdecyduje kolejność zgłoszeń, jeśli drużyn będzie więcej niż sześć.

Regulamin imprezy

Turniej rozgrywany będzie w formule „każdy zespół gra z każdym”. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Zwycięzca jednej grupy zagra z drugą drużyną grupy drugiej i odwrotnie. Drużyny, które wygrają oba mecze zagrają w finale, natomiast pozostałe dwie drużyny rozegrają mecz o trzecie miejsce w turnieju.

Rozgrywki prowadzone będą zgodnie z przepisami ustanowionymi przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Dla trzech pierwszych drużyn organizator przewidział puchary i dyplomy.

Szczegółowe informacje – w regulaminie imprezy.